Prihlásenie RegistráciaShop Košík Info O nás
Sme online 24 hodín denne, 7 dní v týždni a máme pre Vás celý náš sortiment skladom. Vašu objednávku Vám teraz pri platbe vopred doručíme bezkontaktne až ku Vám. V prípade, že s tovarom nebudete spokoný, môžete ho bezplatne vrátiť.
Bezpečnosť je u nás na prvom mieste, preto sme zaviedli špeciálne postupy, ktoré chránia zdravie našich zamestnancov a samozrejme aj Vás našich klientov.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Všeobecné obchodné podmienky

Reklamačné podmienky

Ako nakupovať

Doprava

Máte otázku?

Zavolajte nám

+421 (0)910 582 978

Zavolajte nám

+421 (0)902 278 311

Zavolajte nám

+421 (0)917 104 063

Napíšte nám

info@vesposk.sk

Napíšte nám

Napíšte nám

Všeobecné obchodné podmienky

Všeobecné ustanovenia

Je v záujme každého zákazníka, aby sa dôkladne oboznámil s týmito obchodnými podmienkami.
Definícia pojmov (Základné údaje)
 
Predávajúci:
 
Vespo SK s.r.o.
J.Matušku 764/26, 971 01, Prievidza
IČO: 36344117
IČ DPH: SK2022002818

 

Dodávateľ je platcom DPH.
Prevádzka elektronického obchodu predávajúceho - www.vesposk.sk :
Poštová adresa: J.Matušku 764/26, 971 01, Prievidza
Prevádzková doba: po-pia 8:00 hod - 17:00 hod
Tel: +421 46 543 3792
E-mail: info@vesposk.sk
Číslo účtu pre bezhotovostné platby: 0374003900/0900 SLSP.
Kupujúci:
fyzická alebo právnická osoba, ktorá vstúpila do obchodného vzťahu so spoločnosťou Vespo SK, s.r.o. uzavretím kúpnej zmluvy, ktorej predmetom je kúpa tovaru na internetových stránkach elektronického obchodu predávajúceho.
Tovar
tovar alebo služby, ktoré sa nachádzajú v ponuke podľa vystavených vzorov umiestnených na internetových stránkach elektronického obchodu predávajúceho

Objednávanie tovaru


Ponúkame Vám viacero možností objednania tovaru:

  • Tovar si môže objednať korektným vyplnením objednávky na internetovom obchode (prípadne si môže tovar objednať emailom na adrese info@vesposk.sk ).
  • Po odoslaní objednávky dostane kupujúci potvrdenie o prijatí objednávky a následne po overení objednaného 50tovaru obdrží potvrdenie o stavu objednávky s oznámením, že jeho objednvávka sa spracovává.Naši pracovníci môžu kupujúceho kedykoľvek kontaktovať dodatočne aj telefonicky, či e-mailom za účelom overenia objednávky alebo doplnenia prípadných požadovaných informácií.
  • Po potvrdení objednávky vznikne obchodný vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim. Kupujúci sa tým zaväzuje za objednaný a dodaný tovar zaplatiť celú kúpnu cenu, vrátane prepravných nákladov, podľa platných obchodných podmienok.
  • Kupujúci potvrdením objednávky potvrdzuje pravdivosť a správnosť údajov.

 

On-line eshop na nasej web stranke je dostupny pre zaregistrovanych zákaznikov na zaklade zivnostenskeho listu a prideleného ICO ( DIC). Registrujeme len zakaznikov, ktorych obchodna cinnost suvisi s dalsim predajom nasho tovaru.

Platba a dovoz


V prípade záujmu si môžete tovar vyzdvihnúť osobne u nás na firme - VESPO SK s.r.o., J.Matušku 764/26, 971 01 Prievidza.

Tovar, ktorý si objednáte cez náš internetový obchod, Vám doručí náš obchodný zástupca na základe pravidelných rozvozov v danom regione, najneskôr do 21 dní (spravidla 3-7 dní), od Vami odoslanej objednávky. Tú Vám potvrdíme telefonicky a prostredníctvom Vašej mailovej adresy. Tovar je tiež možné zaslať na dobierku kurierom. Poplatok za poštovné a balné je v závislosti od veľkosti a váhy objednaného tovaru.

Hmotnosť balíka

5kg 4,5 EUR 30kg 5,5 EUR 40kg 6,5 EUR

Pre prípadnú reklamáciu nás kontaktujte telefonicky na čísle: 0910 582 978. Postaráme sa, aby bola reklamácia čo najskôr vybavená k Vašej spokojnosti.

Maloobchodný predaj

On-line objednávka na našej web stránke je dostupná pre zaregistrovaných zákazníkov na základe živnostenského listu a prideleného IČO ( DIČ)

Minimálna objednávka

Prosíme vážených zákazníkov, aby rešpektovali minimálnu objednávku pre dovoz obchodným zástupcom. Jej výška je stanovená na 100EUR vrátane DPH.

Ochrana osobných údajov


Garancia ochrany osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z.
Prehlásenie:

Toto prehlásenie o ochrane citlivých údajov sa vzťahuje na internetový obchod vesposk.sk.
Vesposk.sk sa zaväzuje k tomu, že sa nebudú žiadne osobné údaje, zverejňovať, predávať, poskytovať tretej osobe ani nepoužije osobné údaje pre komerčnú ponuku nesúvisiacu s internetovým obchodom na serveri madoffroad.sk bez súhlasu vlastníkov týchto údajov. Taktiež sa zaväzuje k tomu, že na želanie zákazníka a bez udania dôvodu, jeho osobné údaje vymaže z databázy zákazníkov.
Pokiaľ dôjde k prevodu vlastníctva tohoto internetového obchodu na inú osobu či spoločnosť, všetky získané dáta prejdú do užívania novému vlastníkovi za predpokladu dodržania tohoto Prehlásenia.

Vesposk.sk nezhromažduje žiadne citlivé osobné údaje vypovedajúce o majetku a majetkových pomeroch, národnostnom, rasovom alebo etnickom pôvode, politických postojoch či členstve v politických stran ách. Pre uchovávanie osobných údajov dodržujeme Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.


Vesposk.sk zhromažduje niektoré osobné informácie, ktoré sú špecifikované nižšie, a to predovšetkým pre svoje vlastné potreby a potreby nutné pre uskutočnenie obchodných zmlúv vzniknutých pri prevádzkovaní internetového obchodu ako aj pre zjednodušenie procesu nákupu.

Aké osobné údaje zhromaždujeme ?
Vesposk.sk zhromažďuje iba nutné údaje k uskutočneniu kúpnej zmluvy uzatvorenej so zákazníkom
na servery www.vesposk.sk. Sú to nasledujúce údaje:

· Meno a Priezvisko
· Údaje o firme
· Dodacia adresa
· E-mail
· Telefón
Obchod prevádzkuje: VESPO SK, s. r. o., J. Matušku 764/26, Prievidza 971 01, IČO: 36 344 117 , IČ DPH: SK2022002818
Created by © 2021 WebCreative.info All rights reserved.
Info
Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačné podmienky
Ako nakupovať
Doprava
O nás
Vespo SK, s.r.o.
Kontakt
Napíšte nám